wybierz autora:
  • Tradycją w naszym przedszkolu stały się obchody Dnia wody. W dniu dzisiejszym Przedszkolaki brały udział we wspólnych zabawach, których celem było uświadomienie znaczenia wody dla życia i zdrowia ludzi, zwierząt i roślin oraz konieczności jej oszczędzania.
    Relacja 2022-03-22, 22:05 | autor: Marta Roguska-Roszak
  • Komisja Rekrutacyjna do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego do Przedszkola Gminnego w Gwiazdowie Filia w Sławsku na rok szkolny 2022/2023 opublikowała listę dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przedszkola na rok szkolny 2022/2023. Lista znajduje się na
    Komunikat 2022-03-22, 11:02 | autor: Alicja Szołtysek
  • W naszym przedszkolu z okazji Pierwszego Dnia Wiosny dzieci wzięły udział w "Balu Wiosennym". Ten kolorowy dzień przedszkolaki spędziły tańcząc, śpiewając oraz brały udział w wielu konkursach, dzięki którym utrwaliły wiedzę dotycząca nowej pory roku.
    Relacja 2022-03-21, 21:49 | autor: Ilona Sawicka
  • Dzieci nigdy nie są za małe na spotkanie z matematyką. Matematyka kształtuje i uczy dzieci, jest fundamentem logicznego myślenia. Pełni ważną funkcję w procesach poznawania i rozumienia otaczającego świata. 16 marca w grupie starszaków obchodziliśmy dzień matematyki.
    Relacja 2022-03-16, 21:45 | autor: Marta Roguska-Roszak